Fiat POLMOZBYTPLUS BIAŁYSTOK Fiat POLMOZBYTPLUS BIAŁYSTOK
   
Dostawcze  
 
           
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Usługi finansowe

• Usługi posprzedażne

Więcej o usługach posprzedażnych


AUTONOMY


Fiat Autonomy.Fiat Autonomy.

Fiat Auto Poland S.A. od wielu lat wspiera osoby niepełnosprawne w zakupie samochodu, narzędzia ułatwiającego przemieszczanie się. Pragnie być partnerem zapewniającym swobodę poruszania się osobom o czasowo lub stale ograniczonej sprawności fizycznej. Opracowuje, projektuje i produkuje szeroką gamę samochodów odpowiadających potrzebom osób niepełnosprawnych.

Od 1998 roku w Fiacie jest realizowany Program Autonomy - projekt propagujący swobodne przemieszczanie się, mający na celu przywrócenie osobom niepełnosprawnym jednego z podstawowych praw ludzkich - prawa do swobodnego poruszania się. Projekt dedykowany jest osobom o ograniczonej sprawności ruchu, ich rodzinom i opiekunom. Każdy z Klientów programu Autonomy wymaga szczególnej uwagi z racji specjalnych potrzeb i różnorodnych dysfunkcji narządów ruchu. Z tego względu dla każdego Klienta potrzebne jest oprzyrządowanie samochodu innymi częściami ułatwiającymi kierowanie samochodem.

Samochody Fiata w Programie Autonomy są dostępne u wszystkich dilerów Fiat Auto Poland S.A., Klientowi w Programie Autonomy przysługuje 11 % zniżki na zakup nowych samochodów zakupionych w sieci dilerów Fiat i dotyczy modeli: Na życzenie Klienta dostępne są wersje z automatyczną skrzynią biegów, klimatyzacją oraz innymi opcjami ułatwiającymi i uprzyjemniającymi jazdę. W ramach współpracy między Fiatem i firmą Efektor Klient otrzymuje dodatkowo 10% zniżki na urządzenia i montaż oprzyrządowania firmy Guidosimplex w nowych samochodach zakupionych u dilerów Fiata. Każdy z tych modeli zostanie odpowiednio przystosowany tak, aby codzienne życie uczynić łatwiejszym.

U dilerów Fiata Klient otrzyma także atrakcyjne warunki kredytowania i ubezpieczenia.

Sprawdź gdzie jest najbliższy diler.

 

Kliknij zdjęcie żeby powiększyć

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies