Fiat POLMOZBYTPLUS BIAŁYSTOK Fiat POLMOZBYTPLUS BIAŁYSTOK
   
Dostawcze  
 
           
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Usługi finansowe

• Usługi posprzedażne

Więcej o usługach posprzedażnych


PAKIETY PRZEGLĄDÓW


Pakiety przeglądów okresowych już od 17.11 zł miesięcznie.

STABILNA PRZYSZŁOŚĆ ...

Strona główna

Kupując nowy samochód skorzystaj z programu serwisowego Pakiety Przeglądów Okresowych. Dokonaj zakupu od 2 do 5 planowych przeglądów okresowych i zapewnij sobie przyszłe użytkowanie samochodu bez dodatkowych kosztów serwisowych. Bez względu na to czy użytkujesz samochód prywatnie czy służbowo, możesz skorzystać z programu Pakietów Przeglądów Okresowych i przekonać się o płynących z niego korzyściach. Jeśli już jesteś właścicielem samochodu, który nie ma jeszcze roku a chcesz nabyć dany pakiet przeglądów okresowych dajemy Ci jeszcze taką możliwość. Oferta dostępna u autoryzowanych dealerów Fiat Auto Poland.

ZALETY PAKIETÓW PRZEGLĄDÓW:

Gwarancja stałych cen - jeżeli dzisiaj zakupisz wybrany pakiet przeglądów okresowych nikt nie zaskoczy Cię wzrostem cen części zamiennych i robocizny - dla Ciebie pozostaną one niezmienne przez cały okres ważności umowy! Masz też możliwość serwisowania samochodu w dowolnym autoryzowanym serwisie Fiata w całym kraju.
Nie musisz mieć gotówki, aby zakupić pakiet przeglądów okresowych - wartość wybranego przez Ciebie pakietu może zostać wliczona w raty atrakcyjnego kredytu na samochód. Zapytaj sprzedawcę o ofertę fi nansowania pakietów - decydując się na zakup samochodu w kredycie Fiat Bank Polska, pakiet przeglądów okresowych możesz mieć już za 17,11 zł miesięcznie.

OFERTA DLA WSZYSTKICH...

Bez względu na to czy użytkujesz samochód prywatnie, wykonujesz wolny zawód lub korzystasz z samochodu służbowego firmy, w której pracujesz korzyści płynące z programu Pakiety Przeglądów Okresowych czekają na Ciebie we wszystkich Autoryzowanych Serwisach Fiat Auto Poland.

Katalog w pliku pdf

Szczegóły u dealerów Fiata >>>
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies